011 438 1 000
Prodajni podsticaj "Joyalty" važi u periodu od 01.04.2026. do 31.12.2026. godine ili do isteka zaliha.
| Kolica 3 u 1 | |
| Boja | Bež |
| Namenjeno deci težine | Maksimum 15 kg |
| Uzrast | 0 meseci + |
| Ukupna težina kolica sa sedištem (kg) | 12.1 kg |
| Broj točkova | 4 točka |
| Rotiranje sedišta | Postoji mogućnost |
| Broj položaja naslona sedišta | Više položaja |
| Potpuno ležeći položaj | Ima mogućnost |
| Broj tačaka vezivanja sigurnosnog pojasa | 5 tačaka |
| Podešavanje visine rukohvata | Postoji mogućnost |
| Mogućnos postavke sedišta i nosiljke | Postoji mogućnost |
| Auto sedište upotrebljivo za dete | 0-13 kg |
| Nosiljka upotrebljiva za dete | 0-9 kg |
| Odgovara standardu | ECE R44/04 |
Interna šifra proizvoda: 25376
Naziv proizvoda: Lorelli Bertoni Rimini kolica za bebe 3 u 1 String&Black
Tip proizvoda: Kolica 3 u 1
Uvoznik: MCG Group Doo Veternik
Proizvođač: Didis ltd, Bugarska, Shumen
Zemlja porekla: Kina
UPOZORENJE: NIKAD NE OSTAVLJAJTE DETE BEZ NADZORA.
Molimo da se pridržavate upustva koje je priloženo uz proizvod.
Cena proizvoda: Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima. PDV je uračunat u cenu.
Jedinica mere: Cena se odnosi na jedan komad / pakovanje ili jedan set proizvoda u zavisnosti od prirode proizvoda koji je istaknut na slikama i / ili opisu koji važe za njega.
Napomena: Uz svaki kupljeni proizvod na ovom sajtu se dobija fiskalni račun.
Napomena: Kiddy Joy maksimalno koristi sve svoje resurse da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ipak, ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.
Komentari (2)
KiddyJoy | 20/05/2021
Poštovana Danka, nažalost nemamo informaciju da li će kolica Lorelli Bertoni Rimini 3 u 1 ponovo biti na stanju.
KiddyJoy | 08/02/2021
Poštovana Kristina, auto sedište koje je uključeno u setu "Bertoni Rimini" kolica možete postavljati na ram kolica.