011 438 1 000
Prodajni podsticaj "Joyalty" važi u periodu od 01.01.2026. do 31.03.2026. godine ili do isteka zaliha.

| Kolica 3 u 1 | |
| Boja | Zelena |
| Namenjeno deci težine | Maksimum 15 kg |
| Uzrast | 0 meseci + |
| Težina kolica bez sedišta (kg) | 7.8 kg |
| Ukupna težina kolica sa sedištem (kg) | 11.6 kg |
| Visina u rasklopljenom stanju (cm) | 91 / 105 cm |
| Širina u rasklopljenom stanju (cm) | 61 cm |
| Dubina u rasklopljenom stanju (cm) | 82-97 cm |
| Visina u sklopljenom stanju (cm) | 64 cm |
| Širina u sklopljenom stanju (cm) | 61 cm |
| Dubina u sklopljenom stanju (cm) | 29 cm |
| Broj točkova | 4 točka |
| Mogućnost rotiranja točkova | Mogućnost rotiranja prednjih točkova |
| Rotiranje sedišta | Postoji mogućnost |
| Sklapanje sa sedištem | Postoji mogućnost |
| Broj položaja naslona sedišta | Više položaja |
| Potpuno ležeći položaj | Ima mogućnost |
| Broj tačaka vezivanja sigurnosnog pojasa | 5 tačaka |
| Podešavanje visine rukohvata | Postoji mogućnost |
| Broj različitih nivoa visine ručke | Više visina |
| Mogućnos postavke sedišta i nosiljke | Postoji mogućnost |
| Težina auto sedišta | 5.25 kg |
| Auto sedište upotrebljivo za dete | od 0 do 13 kg |
| Težina nosiljke za bebe | 5.25 kg |
| Nosiljka upotrebljiva za dete | od 0 do 10 kg |
| EAN | 8420421075449 |
| Odgovara standardu | ECE R44/04 |
Interna šifra proizvoda: 30140
Naziv proizvoda: Jane Kawai Matrix light 2 kolica za bebe 3 u 1 Forest Green - 5564 U08
Tip proizvoda: Kolica 3 u 1
Uvoznik: Kiddy JOY Internet Prodavnica Novi Neograd
Proizvođač: Jane SA, Španija
Zemlja porekla: Kina
UPOZORENJE: NIKAD NE OSTAVLJAJTE DETE BEZ NADZORA.
Molimo da se pridržavate upustva koje je priloženo uz proizvod.
Cena proizvoda: Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima. PDV je uračunat u cenu.
Jedinica mere: Cena se odnosi na jedan komad / pakovanje ili jedan set proizvoda u zavisnosti od prirode proizvoda koji je istaknut na slikama i / ili opisu koji važe za njega.
Napomena: Uz svaki kupljeni proizvod na ovom sajtu se dobija fiskalni račun.
Napomena: Kiddy Joy maksimalno koristi sve svoje resurse da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ipak, ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.