011 438 1 000
| Kolica 3 u 1 | |
| Boja | Crna |
| Namenjeno deci težine | Maksimum 22 kg |
| Uzrast | 0 meseci + |
| Ukupna težina kolica sa sedištem (kg) | 11.7 kg |
| Visina u rasklopljenom stanju (cm) | 100 - 110 cm |
| Širina u rasklopljenom stanju (cm) | 60.5 cm |
| Dubina u rasklopljenom stanju (cm) | 79-90 cm |
| Broj točkova | 4 točka |
| Mogućnost rotiranja točkova | Mogućnost rotiranja prednjih točkova |
| Rotiranje sedišta | Postoji mogućnost |
| Sklapanje sa sedištem | Postoji mogućnost |
| Broj položaja naslona sedišta | Tri položaja |
| Potpuno ležeći položaj | Ima mogućnost |
| Broj tačaka vezivanja sigurnosnog pojasa | 5 tačaka vezivanje |
| Podešavanje visine rukohvata | Postoji mogućnost |
| Mogućnos postavke sedišta i nosiljke | Postoji mogućnost |
| Težina auto sedišta | 3.9 kg |
| Auto sedište upotrebljivo za dete | Od rođenja do 13 kg |
| Nosiljka upotrebljiva za dete | Od rođenja do 9 kg |
| EAN | 4063846163144 |
| Odgovara standardu | UN R44/04 |
Interna šifra proizvoda: 26843
Naziv proizvoda: Cybex Balios S kolica za bebe 3 u 1 - Deep Black
Tip proizvoda: Kolica 3 u 1
Uvoznik: Keprom doo Beograd
Proizvođač: Columbus Trading-Partners GmbH & Co. KG, Riedingerstr. 18, 95448 Bayreuth, Nemačka
Zemlja porekla: Kina
UPOZORENJE: NIKAD NE OSTAVLJAJTE DETE BEZ NADZORA.
Molimo da se pridržavate upustva koje je priloženo uz proizvod.
Cena proizvoda: Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima. PDV je uračunat u cenu.
Jedinica mere: Cena se odnosi na jedan komad / pakovanje ili jedan set proizvoda u zavisnosti od prirode proizvoda koji je istaknut na slikama i / ili opisu koji važe za njega.
Napomena: Uz svaki kupljeni proizvod na ovom sajtu se dobija fiskalni račun.
Napomena: Kiddy Joy maksimalno koristi sve svoje resurse da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ipak, ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.