011 438 1 000
Prodajni podsticaj "Joyalty" važi u periodu od 01.04.2026. do 31.12.2026. godine ili do isteka zaliha.
Chicco Best Friend kolica za bebe 3 u 1 Light Avio
Chicco Best Friend kolica za bebe predstavljaju jednostavan i inovativni modularni sistem, praktično i moderno rešenje za roditelje i decu. U paketu 3 u 1 uključena nosiljka namenjena za bebe do 6 meseci, auto sedište od 0-13 kg, kolica sa sportskim delom koja se vrlo lako sklapaju, navlaku za kišu i dunjicu za noge.![]()
![]()
Karakteristike kolica:
• Kolica su namenjena za decu uzrasta od rođenja do 36 meseci
• Teleskopska ručka
• Jednostavno se sklapaju jednom rukom
• Kolica su veoma prostrana i pružaju maksimalnu bezbednost vašim mališanima
• Naslon za leđa može da se podesi na više načina, u zavisnosti od potreba vašeg deteta
Dimenzije i težina kolica:
• Dimenzije: Raskolpljena kolica: D 94 x Š 60 x 105 cm
• Dimenzije: Sklopljena kolica : V 24 x Š 60 x 68,5 cm
• Težina: 10 kg
Karakteristike auto sedišta:
• Udobno sedište sa mekanim jastučićem
• Sedište pruža visoku bezbednost tokom vožnje
• Može se postaviti na ram kolica
• Dimenzije: 45 x 63 x 57 cm
• Tezina: 3,6 kg
Karakteristike nosiljke :
• Nosiljka se koristi za decu uzrasta od 0-10 kg.
• Dimenzije: 45 x 77 x 55 cm
• Tezina: 3,6 kg
| Kolica 3 u 1 | |
| Boja | Plava |
| Namenjeno deci težine | Maksimum 15 kg |
| Uzrast | 0 meseci + |
| Ukupna težina kolica sa sedištem (kg) | 10 |
| Visina u rasklopljenom stanju (cm) | 105 |
| Širina u rasklopljenom stanju (cm) | 60 |
| Dubina u rasklopljenom stanju (cm) | 95 |
| Broj točkova | 4 točka |
| Mogućnost rotiranja točkova | Ima mogućnost |
| Rotiranje sedišta | Postoji mogućnost |
| Sklapanje sa sedištem | Postoji mogućnost |
| Broj položaja naslona sedišta | Više položaja |
| Potpuno ležeći položaj | Ima mogućnost |
| Broj tačaka vezivanja sigurnosnog pojasa | 5 tačaka |
| Podešavanje visine rukohvata | Postoji mogućnost |
| Mogućnos postavke sedišta i nosiljke | Postoji mogućnost |
| Težina auto sedišta | 3.6 |
| Auto sedište upotrebljivo za dete | od 0-13 kg |
| Težina nosiljke za bebe | 3.6 kg |
| Nosiljka upotrebljiva za dete | 0-10 kg |