011 438 1 000
Prodajni podsticaj "Joyalty" važi u periodu od 01.04.2026. do 31.12.2026. godine ili do isteka zaliha.



| Kolica 3 u 1 | |
| Boja | Bež |
| Namenjeno deci težine | Maksimum 22 kg |
| Uzrast | 0 meseci + |
| Ukupna težina kolica sa sedištem (kg) | 6,1 kg |
| Broj točkova | 4 točka |
| Mogućnost rotiranja točkova | Prednji rotirajući točkovi |
| Rotiranje sedišta | Ne postoji mogućnost |
| Sklapanje sa sedištem | Postoji mogućnost |
| Potpuno ležeći položaj | Ima mogućnost |
| Broj tačaka vezivanja sigurnosnog pojasa | 5 tačaka |
| Podešavanje visine rukohvata | Ne postoji mogućnost |
| Mogućnos postavke sedišta i nosiljke | Postoji mogućnost |
| Težina auto sedišta | 4,7 kg |
| Auto sedište upotrebljivo za dete | 0-13 kg |
| Nosiljka upotrebljiva za dete | 0-6 mesec |
| Odgovara standardu | R129 i-Size |
Naziv proizvoda: Babyzen Yoyo3 kolica za bebe 3 u 1 sa Newborn Pack, Crni ram - Taupe
Tip proizvoda: Kolica za bebe 3 u 1
Uvoznik: MCG Group Doo Veternik
Proizvođač: Babyzen, 2355 route des Pinchinats,
13100 Aix-en-Provence-France.
Isporučilac: STOKKE AS, PO.Box 707, N-6001 Alesund, Norway.
Zemlja porekla: Kina.
UPOZORENJE: NIKAD NE OSTAVLJAJTE DETE BEZ NADZORA.
Molimo da se pridržavate upustva koje je priloženo uz proizvod.
Cena proizvoda: Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima. PDV je uračunat u cenu.
Jedinica mere: Cena se odnosi na jedan komad / pakovanje ili jedan set proizvoda u zavisnosti od prirode proizvoda koji je istaknut na slikama i / ili opisu koji važe za njega.
Napomena: Uz svaki kupljeni proizvod na ovom sajtu se dobija fiskalni račun.
Napomena: Kiddy Joy maksimalno koristi sve svoje resurse da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ipak, ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.