011 438 1 000
Prodajni podsticaj "Šok akcija" važi od 06.05.2026. do 02.06.2026. godine, odnosno do isteka zaliha.
Merci 3 u 1 kolica za bebe prate vaše dete kroz sve faze, od nosiljke do auto sedišta, dok vam lagano upravljanje, brzo sklapanje i pametni detalji čine svaku šetnju jednostavnijom i udobnijom.
Ovaj 3 u 1 sistem uključuje kolica sa sportskim sedištem, nosiljku za novorođenče, sportsko sedište i i-SIZE auto sedište (40–87 cm), kao i dodatnu opremu koja pokriva svakodnevne potrebe.
Karakteristike proizvoda:
• Uzrast: od rođenja do 22 kg (cca 0–48 meseci)
• Kolica se sklapaju jednom rukom, bez obzira na smer sedišta, što je posebno praktično kada ste u pokretu.
• Podesiva ručka sa PU kožom
• Rotirajući prednji točkovi (360°) dodatno olakšavaju upravljanje.
• TPR točkovi sa amortizacijom omogućavaju glatko kretanje po različitim podlogama
• Velika korpa za odlaganje pruža prostor za sve što vam je potrebno tokom šetnje.
• Veliki vodootporni krov sa UV50+ zaštitom, tri segmenta, dodatnim vizirima i mrežastim delom štiti dete od sunca, vetra i obezbeđuje ventilaciju.
• Sistem sigurnosnih pojaseva u 5 tačaka sa mekim jastučićima drži dete stabilno
• Težina šasije sa sedištem: 10.7 kg
• Dimenzije kolica: 85 × 58 × 110 cm
• Sklopljeno: 58 × 76 × 37.5 cm
Nosiljka:
• Pogodno od rođenja do 9 kg
• Nosiljka se može sklopiti radi lakšeg skladištenja, dok kompaktno sklapanje kolica olakšava transport
• Rastegljiva nadstrešnica sa mrežastim segmentom, UV50+ zaštitom i vodootpornom tkaninom – štiti od sunca i vetra
• Mekani dušek uključen
• Težina nosiljke: 4.3 kg
i-SIZE auto-sedište (40–87 cm):
• U skladu sa evropskim standardom R129/03 (i-SIZE)
• Podesivi naslon za glavu – 3 položaja
• Sigurnosni pojas sa 3 tačke vezivanja sa mekim jastučićima
• Dodatni mekani uložak za veću udobnost
• Navlaka za noge sa
• Ergonomskom ručkom sa 3 položaja
• Može se instalirati na ram kolica pomoću priloženih adaptera
Set uključuje:
• Torbu za stvari
• Adaptere za auto sedište
• Mrežu protiv insekata
dva pokrivača za noge (za kolica i auto sedište)
Merci 3u1 kolica za bebe su izrađena u skladu sa evropskim standardima EN 1888-1 i EN 1888-2.
| Kolica 3 u 1 | |
| Boja | Crna |
| Namenjeno deci težine | Maksimum 22 kg |
| Uzrast | 0 meseci + |
| Ukupna težina kolica sa sedištem (kg) | 10,7 kg |
| Broj točkova | 4 točka |
| Mogućnost rotiranja točkova | Prednji rotirajući točkovi |
| Rotiranje sedišta | Postoji mogućnost |
| Sklapanje sa sedištem | Postoji mogućnost |
| Broj položaja naslona sedišta | Više položaja |
| Potpuno ležeći položaj | Ima mogućnost |
| Broj tačaka vezivanja sigurnosnog pojasa | 5 tačaka vezivanja |
| Podešavanje visine rukohvata | Postoji mogućnost |
| Mogućnos postavke sedišta i nosiljke | Postoji mogućnost |
| Auto sedište upotrebljivo za dete | 40-87 cm |
| Nosiljka upotrebljiva za dete | 0-9 kg |
| EAN | 3801005100453 |
| Odgovara standardu | ECE R129/03 |