Vaša korpa je prazna!
011 438 1 000
| Hranilice za bebe | |
| Boja | Bež |
| Uzrast | 6 meseci + |
| Težina (kg) | 10.4 kg |
| Visina (cm) | 105 cm |
| Širina (cm) | 55 cm |
| Dubina (cm) | 82 cm |
| Visina u sklopljenom stanju (cm) | 93 cm |
| Širina u sklopljenom stanju (cm) | 53 cm |
| Dubina u sklopljenom stanju (cm) | 25 cm |
| Mogućnost sklapanja | Postoji mogućnost |
| Namenjeno deci težine | Maksimum 15 kg |
| Broj položaja naslona sedišta | Tri položaja |
| Broj raspoloživih visina za sedenje | sedam položaja visine |
| Odvojivi poslužaonik | postoji mogućnost odvajanja |
| Broj položaja oslonca za noge | dva položaja |
| Mogućnost instalacije točkova | postoji mogućnost |
| Broj tačaka vezivanja sigurnosnog pojasa | pet tačaka |