Vaša korpa je prazna!
011 438 1 000
| Kengur nosiljke | |
| Boja | Crna |
| Namenjeno deci težine | Maksimum 12 kg |
| Uzrast | Do 12 meseci |
| Težina (kg) | 0.9 kg |
| Visina (cm) | 42 cm |
| Širina (cm) | 39 cm |
| Dubina (cm) | 18 cm |
| Broj položaja nošenja | dva položaja |
| Za nošenje bebe | postoji mogućnost |
| Mogućnost nošenja u oba pravca | postoji mogućnost |
| Tip materijala | izdrižljivi materijali |