011 438 1 000
Prodajni podsticaj "Mega akcija" važi od 03.04.2026. do 04.05.2026. godine, odnosno do isteka zaliha.
Chicco kolica Bellagio odlikuju se promišljenim dizajnom i inovativnim tehnologijama koje se kombinuju kako bi pružile izuzetno iskustvo vožnje i vama i vašem mališanu.

Jednostavna za upotrebu!
Zahvaljujući jedinstvenom OneTouch sistemu, možete bez napora da sklopite kolica samo jednim pokretom, čak i sa bebom u naručju. Ovaj pametni mehanizam, koji omogućava da se Bellagio preklopi u oba smera, čini vaš život mnogo lakšim. Jednom sklopljena, kolica ostaju uspravna sama, čineći skladištenje još praktičnijim

Odobrena su od rođenja i pogodna za do 22 kg, tako da možete koristiti ova kolica godinama koje dolaze.
Paket uključuje kolica i auto sedište Chicco Kory Plus
Karakteristike kolica Chicco Bellagio:
• Koristi se od rođenja do 22 kg
• Jedinstveni OneTouch sistem: preklapanje bez napora u oba smera jednim lakim pokretom
• U sklopljenom stanju se samostalno uspravlja
Reverzibilno sedište
• Naslon se može potpuno nasloniti u obe konfiguracije
• Naslon za leđa podesiv u 4 različita položaja
• Veliki, snažni točkovi, kuglični ležajevi i amortizeri: glatka i stabilna vožnja na svim terenima
• Konfiguracija točkova minimizira vibracije
• Dobro podstavljeno sedište: meko i udobno okruženje
• Magnetna kopča: kaiševi se brzo i lako zakopčavaju
• Sistem „Ostani na mestu“: jastučići za ramena ostaju na mestu
• Zaštitna kapuljača: kapuljača na uvlačenje sa UV50+ zaštitom i vodoodbojnim tkaninama
• Hauba sa mrežastim umetcima: optimalna cirkulacija vazduha
• Uredan i elegantan dizajn: eloksirane cevi, sjajne metalne značke i najkvalitetnije tkanine
• Dodaci uključeni: adapteri za auto sedište i kišni pokrivač
• Dimenzije sklopljenih kolica: 82 x 55 x 97-106 cm
• Dimenzije rasklopljenih kolica: 55 x 36 x 68 cm
Težina: 9,7 kg
Auto sedište Kory prati dete u njegovim prvim mesecima života. Namenjeno je deci visine od 40 do 85 cm, odnosno od rođenja do otprilike 15 meseci. Odobreno prema R129 standardu koji omogućava da se dete vozi u suprotnom smeru do 15 meseci da biste zaštitili glavu i vrat deteta.

Kori Plus i-Size je dobio 4 zvezdice (dobro) na ADAC i TCS testovima objavljenim u oktobru 2023.
Ovo sedište može da se koristi u automobilu ili na Chicco kolicima. Kompatibilno je sa kolicima: One4Ever, Mysa i Best Friend.
Karakteristike proizvoda:
• Fleksibilna instalacija: može se instalirati na „Full 360 i-Size bazu“ (prodaje se zasebno) ili preko pojasa vozila u tri tačke, uvek okrenuto unazad
• Proizvedeno po najnovijem ECE R129/03 standardu
• Sistem lakog pristupa pojednostavljuje pozicioniranje deteta zahvaljujući rotaciji sedišta u slučaju postavljanja na bazu Full 360 i-Size
• Vodootporna tenda sa UV50+ zaštitom koja štiti od sunca, vetra i kiše
• Školjka je opremljena posebnim ventilacionim sistemom za veći protok vazduha prema zadnjem delu sedišta
• Specijalni jastuk garantuje novorođenčadi veću sigurnost i udobnost za sva putovanja
Dimenzije i težina:
• Dimenzije: 37x63x36 cm
• Dimenzije pakovanja: 74,5 x 45,5 x 36 cm
• Težina: 4.8 kg
| Kolica + auto sedište za bebe | |
| Boja | Siva |
| Namenjeno deci težine | Maksimum 22 kg |
| Uzrast | 0 meseci + |
| Ukupna težina kolica sa sedištem (kg) | 9,7 kg |
| Broj točkova | 4 točka |
| Mogućnost rotiranja točkova | Prednji rotirajući točkovi |
| Rotiranje sedišta | Postoji mogućnost |
| Sklapanje sa sedištem | Postoji mogućnost |
| Broj položaja naslona sedišta | Više položaja |
| Potpuno ležeći položaj | Ima mogućnost |
| Broj tačaka vezivanja sigurnosnog pojasa | 5 tačaka vezivanja |
| Podešavanje visine rukohvata | Postoji mogućnost |
| Mogućnos postavke sedišta i nosiljke | Postoji mogućnost |
| Auto sedište upotrebljivo za dete | 40-85 cm |
| EAN | 8600856350100 |